Światowy Dzień Recyklingu 18 marca

Światowy Dzień Recyklingu 18 marca

Światowy Dzień Recyklingu to coroczne święto obchodzone 18 marca które ma na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia recyklingu dla ochrony środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju. Podczas tego dnia organizowane są różnego rodzaju akcje promujące segregację odpadów, recykling oraz edukację na temat konsekwencji nieprawidłowego postępowania ze śmieciami.

W Kraynie dążymy do stworzenia zdrowej równowagi między ludźmi, produkcją a społecznością. Prawdziwie wierzymy w podejmowanie przemyślanych inwestycji, które są oceniane pod kątem ich wpływu na cały proces produkcyjny. Prowadzimy nasze działania w sposób stabilny, z perspektywą długoterminową, ponieważ dla nas piękno oznacza troskę!

Wszystkie nasze kosmetyki pakowane są w szklane butelki, które łatwo można ponownie wykorzystać. Nasze próbki pakowane są w małe aluminiowe pojemniki, które mogą służyć Ci przez wiele lat, na przykład podczas podróży. Opakowania zewnętrzne kremów i olejów, a także papier toaletowy i papier do pakowania, są wykonane z recyklingowanego materiału, ponieważ silnie wierzymy, że możemy stopniowo przyczynić się do ochrony środowiska. Dlatego w naszej produkcji używamy wyłącznie papieru z recyklingu, a wszyscy dostawcy w całym łańcuchu dostaw posiadają certyfikaty.

  • 100% papieru z recyklingu z 100% odpadów konsumenckich
  • Opcja neutralności CO₂, aby znacząco zmniejszyć ślad węglowy twojego zlecenia drukarskiego

Poczytaj o Koncepcji Zrównoważonego Rozwoju więcej tutaj 

KONCEPCJA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU – KRAYNA

Zostaw komentarz

Prosimy zauważyć, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.