KONCEPCJA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Dążymy do stworzenia zdrowej równowagi między ludźmi, produkcją a społecznością. Prawdziwie wierzymy w podejmowanie przemyślanych inwestycji, które są oceniane pod kątem ich wpływu na cały proces produkcyjny. Prowadzimy nasze działania w sposób stabilny, z perspektywą długoterminową, ponieważ dla nas piękno oznacza troskę!

 

Kochamy zwierzęta.

Nasze produkty posiadają certyfikat wegański, przyznany przez Vegan Society, akredytowany przez Stowarzyszenie Kosmetyków Bez Okrucieństwa i Viva!, Międzynarodowy Ruch na Rzecz Dobrostanu Zwierząt.

Oznacza to, że wybierając nasze kosmetyki możesz być pewien, że twój krem nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.

Troszczymy się o naszą planetę.

Wszystkie nasze kosmetyki pakowane są w szklane butelki, które łatwo można ponownie wykorzystać. Nasze próbki pakowane są w małe aluminiowe pojemniki, które mogą służyć Ci przez wiele lat, na przykład podczas podróży. Opakowania zewnętrzne kremów i olejów, a także papier toaletowy i papier do pakowania, są wykonane z recyklingowanego materiału, ponieważ silnie wierzymy, że możemy stopniowo przyczynić się do ochrony środowiska. Dlatego w naszej produkcji używamy wyłącznie papieru z recyklingu, a wszyscy dostawcy w całym łańcuchu dostaw posiadają certyfikaty.

  • 100% papieru z recyklingu z 100% odpadów konsumenckich
  • Opcja neutralności CO₂, aby znacząco zmniejszyć ślad węglowy twojego zlecenia drukarskiego

Rodzina produktów NAUTILUS® oferuje wysokiej jakości papier z recyklingu, który pozwala troszczyć się o naturę bez kompromisów w zakresie jakości. NAUTILUS® oferuje portfel wysokobieliwych papierów z recyklingu wspieranych przez wiodące certyfikaty, takie jak Blue Angel, FSC™ lub EU Ecolabel, co oznacza jasne zobowiązanie środowiskowe przy każdym zastosowaniu.

Nasz dostawca rekompensuje nieuniknione emisje gazów cieplarnianych poprzez certyfikowane projekty kompensacji węglowej z ClimatePartner. Głównym źródłem surowca są lasy zarządzane zrównoważenie. Wszystkie młyny Arctic Paper posiadają certyfikaty FSC® i PEFC™, a wszystkie standardowe produkty z serii Amber, Arctic Volume, G i Munken są dostępne z certyfikatami FSC i PEFC (FSC® FSC-C020637, PEFC™ PEFC/05-33-99). Naszym pierwszym wyborem zawsze jest celuloza pochodząca z certyfikowanych lasów (np. FSC i PEFC), jeśli jest dostępna.

Zabezpieczamy odpowiedzialną produkcję od drzewa do papieru.

Kontrola pochodzenia produktu FSC® (Forest Stewardship Council) została założona w 1993 roku przez użytkowników drewna, handlowców i przedstawicieli organizacji ochrony środowiska i praw człowieka. FSC promuje zrównoważone zarządzanie lasami na całym świecie pod względem ekologicznym, społecznym i ekonomicznym.

Certyfikacja FSC Chain of Custody pozwala konsumentom i firmom śledzić pochodzenie surowców do wyprodukowanego produktu i dokonywać odpowiedzialnych zakupów.

Nasz dostawca promuje zrównoważone leśnictwo poprzez odpowiedzialne pozyskiwanie certyfikowanego drewna i masy celulozowej, a także marketing i sprzedaż certyfikowanego papieru. Certyfikacja FSC® Chain of Custody monitoruje cały proces, począwszy od pochodzenia surowców, aż do finalnego produktu. To pomaga dokonywać odpowiedzialnych zakupów.

ETOS 

  1. Każdy krok ma znaczenie!

Wierzymy, że nawet najmniejsze zmiany mogą mieć duże znaczenie.

Pragniemy bardziej świadomego konsumpcjonizmu, i każdego dnia możemy zrobić więcej, aby go osiągnąć. Chcemy, aby świat jutra był lepszym miejscem - nie tylko dla nas, ale także dla naszych dzieci i wnuków.

  1. Chronimy to, co najcenniejsze.

Kochamy zwierzęta i dążymy do ochrony ich domu - naszej planety.

Nasze zaangażowanie zaczyna się od naszych produktów, które są cruelty-free (nie testowane na zwierzętach) i w 100% roślinne. Wybierając kosmetyki Krayna, wybierasz troskę o nasz dom. Nasze produkty nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

  1. Drugie życie.

Zawartość jest równie ważna, co opakowanie.

Wybieramy tylko to, co możemy zrecyklingować. Szkło ma moc! Wybieramy szkło zamiast plastiku. Dajemy przedmiotom drugie życie na korzyść naszej planety.