Krayna to Magda i Damian. Małżeństwo, które postanowiło stworzyć wegańską markę kosmetyczną opartą na minimalistycznym podejściu do pielęgnacji. Starannie wyselekcjonowane roślinne składniki, które można spotkać lokalnie stanowią podstawę kremów z serii Ay By Krayna. Ay to okrzyk radości. Ay to wszystkie wspomnienia zamkniętę w szklanych butelkach. To powrót do dzieciństwa. Tu w Krajnie niedaleko Bydgoszczy powstaje cała historia i to właśnie tutaj zapraszają Magda i Damian.

Magda

Magda jest nie tylko współzałożycielką Krayny, ale również matką dwójki dzieci. Pasjonatka naturalnych oraz wegańskich innowacji kosmetycznych szczególnie komórek macierzystych. Monica i David byli wielką inspiracją do stworzenia marki działającej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Z potrzeby stworzenia kosmetyków które są bezpieczne i będą działać w sposób zrównoważony dla środowiska.

Stosuje w swojej rutynie pielęgnacyjnej proste zasady. Kocha Oleje do mycia, masaże i mocno nawilżające kremy. Jest kobietą po 40-tce dlatego ważne było stworzenie serum Anti-Aging Apple Stem Cell które wykorzystujące silne składniki aktywne pochodzenia roślinnego o wielokierunkowym działaniu. Jest bardzo zaangażowana w tworzenie formulacji, szczególnie ważne są dla niej kosmetyki łączące świat nauki i naturę bez której nie byłoby Krayny.

Sprawdź ulubione kosmetyki

KILKA PROSTYCH ZASAD

Proste zasady które stosuje każdego dnia.

1. Oczyszczanie najlepiej Olejem Żywokost

2. Serum Anti-Aging Apple Stem cells bez którego nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji.

3.Krem odmładzający Cornflower

4. Olejek Elementarny na zakończenie każdego dnia przed snem połączone z kilkuminutowym masażem kamieniem.

Regularne wizyty w ulubionym studiu masażu oraz regularne oczyszczanie twarzy szczególnie po intensywnych podróżach służbowych.

Sprawdź ulubione kosmetyki