VEGANCARE

 Krayna to piękna kraina na pograniczu dwóch polskich województw: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Nieskażona przemysłem, gdzie zwierzęta i rośliny współistnieją harmonijnie. Możesz odnaleźć tę harmonię w naszych kosmetykach. Nasze kremy, oleje i serum są całkowicie roślinne, produkowane z odpowiedzialnością, wolne od pestycydów i modyfikacji genetycznych oraz posiadające ważne dla konsumentów certyfikaty. Nasze wegańskie kosmetyki nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Nie testujemy naszych produktów na zwierzętach, ponieważ kochamy zwierzęta. Posiadamy certyfikat Vegan Society i współpracujemy ze Schroniskiem dla zwierząt Przytulisko w Chojnicach. 

 

Co oznacza WEGANIZM?

To styl życia, który wyklucza używanie wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego. Osoby praktykujące weganizm, zwane weganami, unikają spożywania mięsa, ryb, nabiału, jajek, miodu oraz innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Ponadto, weganizm obejmuje również unikanie produktów testowanych na zwierzętach oraz unikanie produktów, które zawierają składniki pochodzenia zwierzęcego, nawet jeśli nie jest to oczywiste na pierwszy rzut oka.

Weganizm to również filozofia, która podkreśla szacunek dla życia zwierząt oraz świadomość wpływu człowieka na środowisko naturalne. Weganizm nie jest jedynie dietą, ale także podejściem do życia, które ma na celu minimalizację cierpienia zwierząt oraz ochronę środowiska naturalnego. Weganizm promuje także zdrowy tryb życia oparty na diecie opartej na roślinach.

Odkryj siłę, skuteczność i delikatność roślin. Chaber, Rdest, Kasztanowiec, Babka lancetowata, Żywokost, Rozmaryn, Malina, Szałwia, Bazylia oraz wiele innych w naszych prostych składach.