O NAS

W Kraynie wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z natury. Nasza Krajna istnieje naprawdę! Rozpościera się na styku województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, pośród pachnących pól, czystych jezior i bogatych lasów. Przepełnia ją piękno, harmonia i spokój, tu najważniejsza jest natura. Nasze certyfikowane wegańskie kosmetyki stworzyliśmy
zainspirowani Krajną i jej dobrem. Opakowaliśmy je w duchu zero waste, bo wierzymy, że małe zmiany robią wielką różnicę! Zacznij z nami czerpać to, co najlepsze z natury.
Magda & Damian

AY – nasz manifest zachwytu

Dlaczego AY? Zamknęliśmy radość i zachwyt w szklanej butelce. AY to nasze "och". Och pola, och łąki, och natura, och jej bogactwo i piękno! Zamknęliśmy tę radość i podziw w szklanej butelce, żeby podzielić się tym z Tobą! Poznaj AY Cornflower na bazie chabru, AY Water Pepper z rdestem, AY Chestnut na bazie kasztanowca i AY Plantain z babką lancetowatą. Odkryj AY i zachwyć się razem z nami dobrem, które kwitnie w Krajnie.

 

PIĘKNO TO TROSKA

Kochamy zwierzęta

Nasze produkty posiadają certyfikat Vegan przyznawany przez Vegan Society, akredytację Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa i odznaczenie Fundacji Viva! Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt. Co to oznacza? Wybierając Kraynę, możesz mieć pewność, że Twój krem nie posiada w swoim składzie żadnych składników odzwierzęcych i nie był tekstowany na zwierzętach.

Dbamy o planetę

Wszystkie produkty Krayny opakowaliśmy w szklane buteleczki, którym z łatwością nadasz drugie życie. Miniatury pakujemy w niewielkie aluminiowe pojemniczki, które posłużą Ci latami np. w podróży. Kartoniki kremów i olejów, bibułki i opakowania prezentowe zostały wykonane z papieru z recyklingu.

 

Etos Krayny

1. Liczy się każdy mały krok!

Wierzymy, że nawet małe zmiany mają ogromne znaczenie. Chcemy bardziej świadomej konsumpcji, każdego dnia możemy zrobić w tym kierunku więcej niż wczoraj. Po to, żeby jutro mogło być lepsze. Nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci i wnuków.

2. Chronimy to, co najcenniejsze

Kochamy zwierzęta i chronimy ich dom – ziemię. Nasze zaangażowanie zaczyna się od produktów, które są wolne od okrucieństwa i w 100% roślinne. Decydując się na produkty Krayny, dbasz o nasz wspólny dom każdego dnia. Nasze produkty nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych i nie tekstujemy ich na zwierzętach.

3. Drugie życie

Skład jest równie ważny, jak opakowanie. Wybieramy to, co możemy wykorzystać ponownie. Szkło ma moc! Wybieramy szklane zamiast plastikowego. Nadajemy przedmiotom drugie i kolejne życia dla dobra naszej planety.

4. Dobry skład

To, co w pełni bezpieczne i dobre dla Twojej skóry, nie zrobi również krzywdy matce Ziemi! Wierzymy, że wybierając produkty stworzone z naturalnych składników, dbamy nie tylko o siebie, ale również o dobro przyszłych pokoleń.

5. Krayna to ludzie

Kochamy ludzi, którzy troszczą się o naszą planetę i innych ludzi. Podejmujemy działania, które zbliżają ich do natury. Kochamy różnorodność, szanujemy inność. Wspieramy i podziwiamy pasję, talent i wartości #kraynapeople /podlinkowanie do podstrony kraynapeople/.

Mamy tylko jeden dom. Troszczmy się o niego i chrońmy go w każdy możliwy sposób!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl