ETOS

Etos Krayny

1. Liczy się każdy mały krok!

Wierzymy, że nawet małe zmiany mają ogromne znaczenie. Chcemy bardziej świadomej konsumpcji, każdego dnia możemy zrobić w tym kierunku więcej niż wczoraj. Po to, żeby jutro mogło być lepsze. Nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci i wnuków.

2. Chronimy to, co najcenniejsze

Kochamy zwierzęta i chronimy ich dom – ziemię. Nasze zaangażowanie zaczyna się od produktów, które są wolne od okrucieństwa i w 100% roślinne. Decydując się na produkty Krayny, dbasz o nasz wspólny dom każdego dnia. Nasze produkty nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych i nie testujemy ich na zwierzętach.

3. Drugie życie

Skład jest równie ważny, jak opakowanie. Wybieramy to, co możemy wykorzystać ponownie. Szkło ma moc! Wybieramy szklane zamiast plastikowego. Nadajemy przedmiotom drugie i kolejne życia dla dobra naszej planety.

4. Dobry skład

To, co w pełni bezpieczne i dobre dla Twojej skóry, nie zrobi również krzywdy matce Ziemi! Wierzymy, że wybierając produkty stworzone z naturalnych składników, dbamy nie tylko o siebie, ale również o dobro przyszłych pokoleń.

5. Krayna to ludzie

Kochamy ludzi, którzy troszczą się o naszą planetę i innych ludzi. Podejmujemy działania, które zbliżają ich do natury. Kochamy różnorodność, szanujemy inność. Wspieramy i podziwiamy pasję, talent i wartości #kraynapeople 

Mamy tylko jeden dom. Troszczmy się o niego i chrońmy go w każdy możliwy sposób


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium