Darmowa dostawa do paczkomatów Inpost na terenie Polski.

ETOS

Etos Krayny

1. Liczy się każdy mały krok!

Wierzymy, że nawet małe zmiany mają ogromne znaczenie. Chcemy bardziej świadomej konsumpcji, każdego dnia możemy zrobić w tym kierunku więcej niż wczoraj. Po to, żeby jutro mogło być lepsze. Nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci i wnuków.

2. Chronimy to, co najcenniejsze

Kochamy zwierzęta i chronimy ich dom – ziemię. Nasze zaangażowanie zaczyna się od produktów, które są wolne od okrucieństwa i w 100% roślinne. Decydując się na produkty Krayny, dbasz o nasz wspólny dom każdego dnia. Nasze produkty nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych i nie testujemy ich na zwierzętach.

3. Drugie życie

Skład jest równie ważny, jak opakowanie. Wybieramy to, co możemy wykorzystać ponownie. Szkło ma moc! Wybieramy szklane zamiast plastikowego. Nadajemy przedmiotom drugie i kolejne życia dla dobra naszej planety.

4. Dobry skład

To, co w pełni bezpieczne i dobre dla Twojej skóry, nie zrobi również krzywdy matce Ziemi! Wierzymy, że wybierając produkty stworzone z naturalnych składników, dbamy nie tylko o siebie, ale również o dobro przyszłych pokoleń.

5. Krayna to ludzie

Kochamy ludzi, którzy troszczą się o naszą planetę i innych ludzi. Podejmujemy działania, które zbliżają ich do natury. Kochamy różnorodność, szanujemy inność. Wspieramy i podziwiamy pasję, talent i wartości #kraynapeople 

Mamy tylko jeden dom. Troszczmy się o niego i chrońmy go w każdy możliwy sposób


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl