Walentynki

Walentynki  2022

Walentynki? Nie dziękuję.

 A właściwie czemu nie? Stand-uper Jim Jefferies żartował kiedyś, że Walentynki to święto wyłącznie dla kobiet. Że nie poznał ani jednego mężczyzny, który cieszyłby się na Walentynkowy zawrót głowy i jedyne z czym mężczyznom kojarzy się to święto to wydawanie pieniędzy. Przy gigantycznym aplauzie męskiej części widowni żartował, że zadowolenie drugiej połówki rośnie wprost proporcjonalnie do wydanych pieniędzy na prezent, kolację itp.

Mężczyźni skandują „taak, dokładnie!”. Ale jak pisałam we wcześniejszym poście- czy to źle, że miłość ma swoje święto? Jasne, gdy popatrzymy na to wyłącznie z komercyjnego punktu widzenia jest po prostu kolejna okazja do wydania pieniędzy - wszystko jest dla ludzi - byle z głową! Tymczasem możemy się tym świętem po prostu cieszyć. Bo miłość powinna zacząć się od miłości do siebie. Czyż nie? Od dawna zachęcamy do #selfcare, #selflove, do tego, by znajdywać dla siebie minimum czasu w ciągu dnia.

By się zatrzymać, pomedytować, posłuchać ulubionego utworu. Albo zrobić coś dla swojej urody. Jeśli na dziś nie macie szalonych planów w tetrze, kinie, restauracji lub łóżku, jeśli jesteście singielkami/singlami, lub jeśli po prostu nie lubicie tego święta - zawsze możecie przekuć to w coś dla siebie. Z okazji Walentynek zapalę ulubioną świecę i zrobię sobie domowy peeling ciała, twarzy i ust (przepisy na naszym kanale YT), po wszystkim zafunduje sobie w rytm ukochanych piosenek albo dobrego podcastu masaż twarzy naszym olejem malina i rozmaryn.

Będę się uśmiechać do siebie w lustrze i będzie mi fajnie. Bo ja sama/sam to przecież.. doborowe towarzystwo! Wesołych walentynek!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium