Darmowa dostawa do paczkomatów Inpost na terenie Polski.

Sprzątanie wiosenne i inne drobne przyjemności
Sprzątanie wiosenne i inne drobne przyjemności

Sprzątanie wiosenne i inne drobne przyjemności

 

Jako społeczeństwo mamy mieć dużo. Bo to dobre dla gospodarki. Lubimy mieć dużo. Bo to się dobrze sprzedaje. Lubimy mieć też rzeczy duże.

Duże pierścionki z brylantem, duże piersi, usta, oczy i rzęsy Samochody, portfele, domy. Dużo pieniędzy, dużo markowych ubrań, dużo kosmetyków, dużo znajomych, dużo podróży, dużo planów. W związku z tym musimy mieć też duże szafy, duże łazienki i dużo czasu, aby to wszystko ogarnąć. Ups… Z tym ostatnim jest nieco gorzej. Im mniej mamy, tym bardziej jesteśmy.

Niestety czasem łatwiej nam pędzić w codzienności, niż się zatrzymać i zobaczyć, poczuć, rozejrzeć się wokół czego tak pędzimy. Przyjrzeć się jak wygląda nasze najbliższe otoczenie, nasz związek, nasze relacje z bliskimi.

W jakiej kondycji są nasze kwiaty doniczkowe i zagadać, czy kolano sąsiadki ma się już lepiej. Czy bez za oknem puścił już zielone pędy i czy samochód nie zgłasza sprzeciwu jeżdżąc na „zimówkach”. Stop, teraz i ja dałam się ponieść. Najpierw spójrz na siebie. Czy Ty nie poruszasz się jeszcze na zimówkach. Czy to co Ciebie niesie na drogach codzienności zmieniłaś na wersję wiosenną, czy jesteś zdrowa/zdrowy? Czy choć czasem zdarza Ci się odczuwać spokój, przyjrzeć się oddechowi?

Zrób coś dla siebie. Domowy peeling z fusów kawy lub cukru. Domowy masaż twarzy przy użyciu olejku Comfrey https://krayna.pl/olej-do-mycia-comfrey , czy maska na noc przy użyciu kremu AY3 https://krayna.pl/ay-3-chestnut Może (tak jak mnie i Monice z „Przyjaciół”) relaks przynoszą wiosenne porządki? Wywal stare zaschnięte bazy pod makijaż i użyj kremu, który już masz.

Na przykład rozświetlającego AY1 https://krayna.pl/ay-1-cornflower  lub podkradnij partnerowi AY4 https://krayna.pl/ay-4-plantain - doskonale się do tego nadaje, zwłaszcza jeśli Twoja skóra potrzebije zmatowienia, a podkłady lubią płatać figle w postaci zaskórników.

Ogarnij przestrzeń przy dźwiękach porannej krótkiej audycji Pytania z księżyca w Radiu 357. Albo niedzielnej Porze Siesty w Radiu Nowy Świat. Cokolwiek robisz w swoim wolnym czasie, ciesz się tym, zrób to z uwagą, spokojem i świadomie.

Miłej wiosny!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl