Co mamy do dodania, na temat świętowania.

Co mamy do dodania, na temat świętowania.

Co mamy do dodania, na temat świętowania.

 

          A mamy do dodania kilka dobrych wiadomości - nasza Krayna znów doceniona. Ledwo opadły nasze emocje po tym, jak Magdalena Cielecka wybrała w grudniu nasz Olej Myjący Comfrey jako „Olśnienie” w plebiscycie „Doskonałość Roku Twojego Stylu 2021”, a już przyszło cieszyć się nam kolejną nagrodą! W drugiej Edycji Influencer’s Choice Poland 2021 również nasz olej myjący został uznany za najlepszy kosmetyk naturalny. Wyróżniono go za wybitny skład.

Przypomnę tylko, że nasza Kraynowa 2, czyli krem AY2 w pierwszym plebiscycie tego konkursu również został nagrodzony, jako najlepszy kosmetyk wegański.

Trzymajcie zatem kochane Czytelniczki i Czytelnicy kciuki, bo w tym roku dopiero się rozkręcamy i przed nami jeszcze niejeden konkurs! I przypominamy - jeśli nasze produkty sprawdzają się Wam, macie swoje obserwacje i spostrzeżenia- zachęcamy do dodawania opinii na stornie produktu. Wasze wypowiedzi stanowią dobre uzupełnienie opisu kosmetyku i ważną wskazówkę dla potencjalnych nabywców.

Pamiętajcie - zachęcamy do zakupów odpowiedzialnych, dobrze dobranych do potrzeb klientek i klientów i przede wszystkim w duchu kosmetycznego minimalizmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium