Krayna.pl - naturalne i wegańskie kosmetyki

Wegańskie certyfikowane, testowane dermatologicznie kosmetyki

Natura oferuje nam wszystko, co potrzebne, by jak najlepiej zadbać o wymagającą skórę. W sklepie Krayna odwdzięczamy się jej, oferujac certyfikowane wegańskie kosmetyki  tworzone i pakowane w duchu zero waste. Są to produkty wykonane z myślą o prawdziwych potrzebach kobiecej i męskiej cery oraz z troską o środowisko, któremu tak wiele zawdzięczamy. Mamy tylko jeden dom. Troszczmy sie o niego i chronmy go w kazdy mozliwy sposob. Dla nas i dla naszych bliskich.

   

Certyfikowane kosmetyki wegańskie dla każdego rodzaju skóry

Receptury tworzymy z wykorzystaniem wiedzy na temat naturalnych substancji. Nasze certyfikowane wegańskie wyroby otrzymały między innymi odznaczenie Fundacji Viva! Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt. Pakujemy je w papier, szkło i aluminium – materiały, które można ponownie wykorzystać zgodnie z zasadami zero waste lub poddać recyklingowi.

Chcemy, by sklep z kosmetykami Krayna był miejscem, w którym możesz zbliżyć się do natury. Zatroszcz się o siebie i otaczający Cię świat. Poznaj produkty stworzone bez okrucieństwa i z dbałością o skład najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl