Poznaj ludzi, którzy inspirują KRAYNĘ

206.jpg

#kraynapeople to projekt w którym pokazujemy sylwetki ludzi zwykły i niezwykłych, których bardzo cenimy ze względu na swoje wartości, filozofię jaką kierują się w życiu, są empatyczni i tolerancyjni, mają ogromne poczucie wolności i bardzo cenią sobie nierozerwalną więź pomiędzy człowiekiem a otaczającą go naturą.

Pokazujemy ich pasje i profesje, prezentujemy ich sylwetki poprzez sztukę, muzykę, rękodzieło. To właśnie poprzez pokazywanie ich profesji i pasji jakie mają w swoim życiu mamy nadzieję inspirować również Was.

#kraynapeople to przestrzeń w której regularnie będziemy informować o tym co ciekawe, co może inspirować do działania, może właśnie poprzez ten projekt ktoś odnajdzie w sobie impuls do odnalezienia własnej pasji jeśli jeszcze jej nie odnalazł.

Ania i Tomek to od nich wszystko się zaczęło. Spotkaliśmy się i to było to. Są dla siebie partnerami, wspierają się i kochają. Są tacy prawdziwi.

Mamy nadzieję inspirować do działania i zainicjować chęć do podjęcia małych kroków do zmian, które będą prowadzić do poprawy naszego życia a tym samym do ochrony naszej planety – w końcu mamy ją tylko jedną.

W Kraynie wciąż podkreślamy jak ważna jest dla nas symbioza pomiędzy człowiekiem a naturą, jak istotna jest dla nas ochrona środowiska, zrównoważony rozwój i dbałość o najmniejsze detale życia codziennego. Bardzo ważne są dla nas takie wartości jak: tolerancja, empatia i szacunek do otaczającego nas świata. Zatem w naszym projekcie #kraynapeople biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które wykazują maksimum pozytywnej energii i bardzo dużo tolerancji w stosunku do drugiego człowieka.

Głęboko wierzymy w to, że takimi małymi krokami, jakie będziemy stawiać każdego dnia możemy zrobić coś naprawdę dobrego dla nas samych ale i dla naszej planety, w końcu matka natura jest tylko jedna, daje nam tak wiele dobrego i bezwzględnie zasługuje na to aby ją chronić.

Każdy z nas jest inny i każdy z nas jest wyjątkowy dlatego projekt #kraynapeople łączy wszystkie te elementy i pokazuje jak można komunikować się ze sobą i przede wszystkim inspirować innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium