Rafał Okoński bokser
246.jpg Znacie Rafała? Tytan pracy i wielki sportowiec. Kocha i trenuje boks od lat a obecnie również trenuje innych w Golden Dragon Gym w Bydgoszczy. Cenimy Rafała za wielkie zaangażowanie. Pracuje ze swoimi podopiecznymi zawsze skupiony, skoncentrowany
czytaj całość »
Olga Jahr kreatorka
244.jpg

Olga właścicielka marki odzieżowej, której butik znajduje się na jednej z najpiękniejszych ulic Bydgoszczy na ulicy Jatki. Olgi projekty zachwycają młode pokolenie kobiet odważnych stawiających na oryginalne projekty, oraz poszukujących nietuzinkowych ale również klasycznych form. Czuć inspirację paryskim stylem, klasyczna elegancja połączona ze sportowym charakterem.

Olga marka własna od lat konsekwentnie rozwija swój biznes mocno zakorzeniona w lokalnym środowisku, z którego czerpie garściami. Wydaje się, że zna każdego i każdy zna Olgę. 

czytaj całość »
Kuba Andrzejewski muzyk
242.jpg Poznajcię Kubę niezwykle utalentowanego artystę, który sam komponuje muzykę oraz pisze teksty. Artysta młodego pokolenia, który swoją grą na gitarze zachwyca na każdym koncercie zgromadzoną publiczność. Kuba od lat pojawia się zarówno na dużych scenach w Polsce ale również po krajem. Ma na swoim koncie wspólne koncerty ze znanymi muzykami w Polsce ale również w USA. Nagrywa płyty, śpiewa i gra na gitarze jest multiinstrumentalistą.
czytaj całość »
Malwina Bielicka - pasjonatka życia
218.jpg

Poznajcie Malwinę

To zawsze uśmiechnięta, ciepła i niezwykle inspirująca osoba. Aktorka, konferansjerka, nauczycielka, znawczyni makijażowych trików, specjalistka od DIY I … cudowna mama!

K: Kim jesteś?

M: Jestem kobietą, czuję się nią teraz bardziej niż kiedykolwiek. Jestem szczęśliwą mamą, żoną i przyjacielem. Zazwyczaj pedantyczna, czasem zołzowata, melancholijna, sentymentalna, zawsze wrażliwa zwłaszcza na punkcie małych człowieków.

K: Czym jest dla Ciebie naturalność?

M: Naturalność jest dla mnie zgodą (i ciągłym uczeniem się) na bycie sobą, na każdym etapie życia.

K: Co jest Twoją pasją?

M: Życie. Pasjonuje mnie życie, kosztowanie go, uczenie się siebie w nowych sytuacjach, pasjonują mnie inni. Po prostu uwielbiam żyć.

K: Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

Nie wyobrażam sobie życia bez mojej rodziny, bez drzew, słońca, kawy i ostatnio bez słonych krówek angielskich.

K: Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

M: W życiu najważniejsza jest dla mnie miłość, wdzięczność i tolerancja.

K: Jakie wartości są dla Ciebie ważne?

M: Wolność, miłość, sprawiedliwość, pokora i uczciwość.

czytaj całość »
Adela Konop - wokalistka jazzowa
210.jpg

Poznajcie Adelę,

Wokalistka, 100% artystka. Kiedy myślisz JAZZ mówisz Adela, Bardzo wrażliwa osoba, która sama tworzy, nagrywa własne niesamowite utwory.

Zawsze głęboko patrzy w oczy i jest szczera. Bardzo to w niej cenimy.

Poznajcie wartości jakimi kieruje się Adela.

K: Kim jesteś?

A: Wokalistką. Najbardziej się z tym utożsamiam, chociaż to może niebezpieczne, aby utożsamiać się z pracą ale jest to coś niezwykle silnego co wiążę mnie z samą sobą.

K: Czym dla Ciebie jest naturalność?

A: Naturalność to akceptacja siebie. Akceptacja swoich niedoskonałości i zalet. Jest to coś ulotnego, Jest to też piękno.

K: Co jest Twoją pasją:

A: Największa pasją jest muzyka i śpiew. Jest to mój sposób na wyrażenie wszelkich emocji. Moja terapia na rzeczywistość. Jest to też chyba jedna z moich największych miłości w życiu.

K: Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

A: Nie wyobrażam sobie życia bez mojej pasji jaką jest muzyka, ale też bez tańca , ruchu… Kwintesencja życia to spełnianie się w pasji.

K: Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

A: Autentyczność. Szacunek do drugiego człowieka. Tolerancja i otwartość na wszystko co inne i odmienne od tego jak ja postrzegam swój świat i siebie samą.

czytaj całość »
Iga Kwitowska - założycielka bydgoskiej kawiarni Landschaft i Luft
208.jpg

Poznajcie Igę!

Niezwykle delikatna i silna zarazem. Cudowna mama i współzałożycielka naszej ulubionej kawiarni Landchaft (i od niedawna Luft).

A do tego robi najsmaczniejsze (i najpiękniejsze) torty i serniki na świecie @land_placki.

K: Kim jesteś?

I: Mama, inżynier z zawodu. Z zamiłowania cukiernik. Właścicielka bydgoskiego Landschaftu

K: Czym dla Ciebie jest naturalność?

I: Naturalność to dla mnie akceptacja siebie i ludzi dookoła. To życie w zgodzie z własnym sumieniem, celebracja prostych chwil. To także delikatność i bezpieczeństwo.

K: Co jest Twoją pasją?

I: Moją pasją jest tworzenie. Uszczęśliwianie ludzi poprzez cukiernictwo i sugarcrafting.

K: Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

I: Może to banalnie zabrzmi, ale nie wyobrażam sobie życia bez mojej córki i partnera. Bez ludzi, których cenię i kocham. Nie wyobrażam sobie życia bez ciągłej chęci rozwoju, ciekawości świata.

K: Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

I: Najważniejsza jest dla mnie rodzina, otaczający mnie dobrze życzący ludzie.

K: Jakie wartości są dla Ciebie ważne:?

I: Wartości, które cenie to autentyczność, szczerość, dobro.

czytaj całość »
Poznaj ludzi, którzy inspirują KRAYNĘ
206.jpg

#kraynapeople to projekt w którym pokazujemy sylwetki ludzi zwykły i niezwykłych, których bardzo cenimy ze względu na swoje wartości, filozofię jaką kierują się w życiu, są empatyczni i tolerancyjni, mają ogromne poczucie wolności i bardzo cenią sobie nierozerwalną więź pomiędzy człowiekiem a otaczającą go naturą.

Pokazujemy ich pasje i profesje, prezentujemy ich sylwetki poprzez sztukę, muzykę, rękodzieło. To właśnie poprzez pokazywanie ich profesji i pasji jakie mają w swoim życiu mamy nadzieję inspirować również Was.

#kraynapeople to przestrzeń w której regularnie będziemy informować o tym co ciekawe, co może inspirować do działania, może właśnie poprzez ten projekt ktoś odnajdzie w sobie impuls do odnalezienia własnej pasji jeśli jeszcze jej nie odnalazł.

Mamy nadzieję inspirować do działania i zainicjować chęć do podjęcia małych kroków do zmian, które będą prowadzić do poprawy naszego życia a tym samym do ochrony naszej planety – w końcu mamy ją tylko jedną.

W Kraynie wciąż podkreślamy jak ważna jest dla nas symbioza pomiędzy człowiekiem a naturą, jak istotna jest dla nas ochrona środowiska, zrównoważony rozwój i dbałość o najmniejsze detale życia codziennego. Bardzo ważne są dla nas takie wartości jak: tolerancja, empatia i szacunek do otaczającego nas świata. Zatem w naszym projekcie #kraynapeople biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które wykazują maksimum pozytywnej energii i bardzo dużo tolerancji w stosunku do drugiego człowieka.

Głęboko wierzymy w to, że takimi małymi krokami, jakie będziemy stawiać każdego dnia możemy zrobić coś naprawdę dobrego dla nas samych ale i dla naszej planety, w końcu matka natura jest tylko jedna, daje nam tak wiele dobrego i bezwzględnie zasługuje na to aby ją chronić.

Każdy z nas jest inny i każdy z nas jest wyjątkowy dlatego projekt #kraynapeople łączy wszystkie te elementy i pokazuje jak można komunikować się ze sobą i przede wszystkim inspirować innych.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl