Darmowa dostawa do paczkomatów Inpost na terenie Polski.

Z miłości do szczegółów
28.jpg

Któż z Nas nie zwraca uwagi na szczegóły i detale produktów jakie chcemy zakupić? Bierzemy je do ręki, uważnie oglądamy, przyglądamy się najmniejszym detalom i szczegółom.

Nie tylko producenci ubrań czy biżuterii przywiązują szczególną uwagę do wyglądu swoich produktów ale także producenci kosmetyków.

Dla Nas bardzo ważną rzeczą oprócz jakości składu naszych kremów jest również to w co zostały opakowanie. Wyjątkowy skład kosmetyku zasługuje na wyjątkową oprawę i wygląd. Stąd idea zamknięcia naszych kremów w smukłą, szklaną buteleczkę ze sterylnym dozownikiem zapewniającym bezpieczeństwo dobrodziejskim składnikom oraz wygodę codziennego użytkowania. Kartoniki i bibułki w które pakujemy nasze produkty pochodzą z recyklingu. Dla Nas liczy się każdy szczegół i każdy detal. Zadbaliśmy również o opakowania naszych miniatur, długo szukaliśmy odpowiedniego materiału w którym je przygotujemy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udało Nam się.

Mini produkty dostępne są w aluminiowych 3 ml zakręcanych pojemniczkach. Dużym atutem takich pojemniczków jest to, że wyjeżdżając na weekend nie musisz zabierać z sobą całego kremu wystarczy kilka dozowań do miniaturki i Twój ulubiony krem z serii AY by Krayna możesz mieć zawsze przy sobie.

Jak to mówią „piękno tkwi w szczegółach” a my dbamy o to abyś Ty używając naszych kosmetyków zawsze czuła się piękna. 

Zobacz więcej: https://www.facebook.com/393912310766339/posts/1593268490830709/

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl