Darmowa dostawa do paczkomatów Inpost na terenie Polski.

Wyróżnienie "must have 2021 " dla naszego olejku Malina i Rozmaryn
222.jpg

Kochani z ogromną przyjemnością informujemy Was o tym, że po raz kolejny jeden z produktów KRAYNY otrzymał prestiżowe wyróżnienie.

W plebiscycie must have organizowanym od 2011 roku przez Łódź Design Festiwal produkt FACIAL OIL RASPBERRY & ROSEMARY otrzymał wyróżnienie. To dla Nas ogromnie ważne ponieważ jest to jeden z czołowych festiwali polskiego designu w Polsce.

Produkt został nominowany przez Agnieszkę Polkowską i uzyskał uznanie całej Rady Ekspertów, którą w tym roku stworzyli: Anna Grużewska, Dominika Olszyna, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, Magda Świć & Paweł Rafa, Agnieszka Polkowska, Michał Mazur, Iwona Ławecka-Marczewska, Paulina Górska, Katarzyna Księżopolska, Zbigniew Maćków i Michał Piernikowski.

Festiwal MUST HAVE ma na celu wyróżnienie najlepszych polskich wdrożeń pochodzących od polskich projektantów i producentów. Znak „must have” to znak jakości, którym polskie firmy mogą posługiwać się w kraju i za granicą.

Powstał, by upowszechnić dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów. must have to unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie. Jego celem jest wsparcie sektora kreatywnego poprzez szeroką promocję produktów będących efektem współpracy producenta z projektantem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl