Targi Rzeczy Ładnych 2020

64.jpg

Cieszymy się ogromnie, że nasza marka mogła po raz kolejny zagościć wśród wystawców podczas tegorocznych Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie w miniony weekend (6-7 września), które miały miejsce w Centrum Praskim Koneser.

To była dla Nas przyjemność móc spotkać się z Wami :) 

Nie obyło się bez rozmów o świadomej pielęgnacji skóry , o życiu. O tym co dla nas i dla Was ważne i przyjemne. Było mnóstwo serdeczności i szerokich uśmiechów ale było też bardzo bezpiecznie :)

Mamy dopiero roczek, a już słyszymy od Was, że nas znacie, używacie i jesteście mega zadowoleni z naszych kremów! Mogliśmy osobiście porozmawiać z inspirującymi osobami, spotkać się z naszymi kontrahentami co w ostatnim czasie było troszkę utrudnione.

To był dla Nas bardzo przyjemny i bardzo pracowity weekend.

Każdy kto kocha ładne rzeczy powinien pojawić się na targach. 

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, przegląd tego, co w polskim designie najciekawsze i najnowsze, a jednocześnie dostępne dla szerokiej publiczności.

Obiecujemy Wam, że ponownie spotkamy się na targach podczas ich kolejnej edycji i przywieziemy z sobą jak zwykle dużo uśmiechu, pozytywnej energii, którą daje nam KRAYNA i ogromne serce :)

Do zobaczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium