Darmowa dostawa do paczkomatów Inpost na terenie Polski.

Targi Rzeczy Ładnych 2020
64.jpg

Cieszymy się ogromnie, że nasza marka mogła po raz kolejny zagościć wśród wystawców podczas tegorocznych Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie w miniony weekend (6-7 września), które miały miejsce w Centrum Praskim Koneser.

To była dla Nas przyjemność móc spotkać się z Wami :) 

Nie obyło się bez rozmów o świadomej pielęgnacji skóry , o życiu. O tym co dla nas i dla Was ważne i przyjemne. Było mnóstwo serdeczności i szerokich uśmiechów ale było też bardzo bezpiecznie :)

Mamy dopiero roczek, a już słyszymy od Was, że nas znacie, używacie i jesteście mega zadowoleni z naszych kremów! Mogliśmy osobiście porozmawiać z inspirującymi osobami, spotkać się z naszymi kontrahentami co w ostatnim czasie było troszkę utrudnione.

To był dla Nas bardzo przyjemny i bardzo pracowity weekend.

Każdy kto kocha ładne rzeczy powinien pojawić się na targach. 

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, przegląd tego, co w polskim designie najciekawsze i najnowsze, a jednocześnie dostępne dla szerokiej publiczności.

Obiecujemy Wam, że ponownie spotkamy się na targach podczas ich kolejnej edycji i przywieziemy z sobą jak zwykle dużo uśmiechu, pozytywnej energii, którą daje nam KRAYNA i ogromne serce :)

Do zobaczenia

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl