Darmowa dostawa do paczkomatów Inpost na terenie Polski.

Recykling ma sens
76.jpg

Większość towarów, które kupujemy w sklepach, jest wykonana z plastiku, szkła, papieru oraz aluminium i innych metali, czyli tworzyw, które możemy ponownie wykorzystać. Posegregowane przestaje być śmieciem – staje się wartościowym surowcem.

Krayna ogromną uwagę przywiązuje do recyklingu dlatego w produkcji kremów postawiła przede wszystkim na szklane buteleczki w których zamknęła swoje kremy.

Czy wiecie, że nasze kartoniki zostały wykonane z dwóch rodzajów makulatury (1.02 i 1.04), które przekładają się na:

  • 1.02. - mieszana makulatura (gazety czasopisma, papier do pisania)
  • 1.04 - makulatura domu towarowego (tektura o papier currogated)

Dla Nas liczy się każdy szczegół i każdy detal. Zadbaliśmy również o opakowania naszych miniatur, długo szukaliśmy odpowiedniego materiału w którym je przygotujemy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udało Nam się.

Mini produkty dostępne są w aluminiowych 3 ml zakręcanych pojemniczkach. Dużym atutem takich pojemniczków jest to, że wyjeżdżając na weekend nie musisz zabierać z sobą całego kremu wystarczy kilka dozowań do miniaturki i Twój ulubiony krem z serii AY by Krayna możesz mieć zawsze przy sobie.

Jak widzicie stawiamy na ekologię i poszliśmy w tym kierunku o krok dalej i postanowiliśmy uświadamiać naszych Klientów i kontrahentów do tego aby po zużyciu dowolnego kremu z serii AY by Krayna nie wyrzucać buteleczki ale wykorzystać ją ponownie.

Wystarczy umyć ją pod ciepłą woda, odkleić etykietkę i użyć ją ponownie – można wlać do niej ulubiony płyn do demakijażu oczu, olejek do ciała czy płyn do dezynfekcji rąk i wrzucić buteleczkę do torebki.

Piękny smukły kształt idealnie pasuje do damskiej torebki :)

W ramach akcji recyklingu przy zakupie kremu każda osoba chcąca wziąć udział w naszej akcji otrzyma aluminiową zakrętkę dzięki czemu może wykorzystać buteleczki w dwojaki sposób.

Więcej informacji na ten temat powie Wam nasza koleżanka Sara, która nakręciła filmik do którego link udostępniamy Wam poniżej:

https://www.instagram.com/stories/highlights/17960081695349515/?hl=pl

Zróbmy coś dobrego dla naszej planety

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl