Piękno w prostocie #Simplicity Rules

30.jpg

21 maja br. podczas wirtualnej ceremonii w mediach społecznościowych rozdane zostały nagrody w drugiej edycji konkursu Love Cosmetics Awards.

Wśród nagrodzonych znalazły się światowe koncerny, znane polskie firmy kosmetyczne oraz perspektywiczne start-upy. Profesjonalne jury wybrało najlepsze produkty, firmy i osobowości, które w pełni zasługują na szeroką promocję ze względu na stojące za nimi wartości, jakość i wiarygodność.

Wśród nich znalazła się również nasza KRAYNA. Odebraliśmy nagrodę kryształowego serca w kategorii #Simplicity Rules – Piękno w prostocie.

Wszyscy laureaci konkursu reprezentują to co najlepsze w polskiej branży kosmetycznej. Zgodnie z maksymą Konkursu #brand #emotions #quality oferują konsumentom silne marki, za którymi stoi niepodważalna jakość i zaangażowanie emocjonalne.

Pomysłodawczynią i organizatorem konkursu jest Lidia Lewandowska – właścicielka firmy konsultingowej Cosmetics Insight Poland, ekspertka branży kosmetycznej oraz redaktor naczelna portalu WirtualneKosmetyki.pl

Jurorami w konkursie są Jolanta Tkaczyk (Akademia Leona Koźmińskiego), Jagoda Prętnicka – Markiewicz (ekspertka social media), Jolanta Fraszyńska (aktorka), Maria Kowalczyk (dziennikarka, influencerka), Justyna Koziej (Dr Koziej Instytutu Badań Kosmetyków), Anita Błaszczak (dziennikarka Rzeczpospolitej) oraz Lidia Lewandowska (przewodnicząca jury).

Jak wiemy w tym roku konkurencja była naprawdę olbrzymia, zgłoszone produkty były oceniane z wielu perspektyw i jak powiedziała przewodnicząca jury – Lidia Lewandowska „wygrali najlepsi z najlepszych”

Jesteśmy zaszczyceni i bardzo szczęśliwi, że KRAYNA znalazła się w gronie najlepszych marek branży beauty.

Zapraszamy Was do przeczytania poniższego artykułu, który został opublikowany na łamach portalu wirtualne kosmetyki mówiący o naszej marce.

https://wirtualnekosmetyki.pl/-global/lca-simplicity-rules:-ay-by-krayna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium